Zasady współpracy

Odpowiemy na wszelkie Państwa potrzeby i oczekiwania zarówno w sferze merytorycznej dotyczącej konstrukcji samych ubezpieczeń jak i organizacyjnej. Dlatego proponujemy różnorodne formy współpracy:

 1. Zewnętrzny broker ubezpieczeniowy (model   klasyczny).
  Wszystkie sprawy administrowane są przez Biura IND. Zakres prac, sposób komunikacji, ilość wizyt  itp. ustalane są indywidualnie.
 2. Zewnętrzny broker ubezpieczeniowy z jednostką obsługową ulokowaną u Klienta.
  Dla Klientów wymagających codziennej obsługi związanej z zawieraniem ubezpieczeń, wydawaniem certyfikatów lub też likwidacją szkód możemy ulokować bezpośrednio u Klienta naszych przedstawicieli.
 3. Broker wewnętrzny (in house broker).
  Jesteśmy otwarci na propozycje związane z utworzeniem i organizacją firmy świadczącej usługi wyłącznie  dla jednego lub grupy Klientów.
 4. Konsultant w dziedzinie zarządzania ryzykiem,
  do którego zadań należą:
 • weryfikacja programów ubezpieczeniowych
 • kontrola prac brokera i służb odpowiedzialnych za zarządzanie  ryzykiem
 • opracowywanie i wdrażanie programów specjalnych

Rozwiązanie jakie oferujemy w postaci IND jest gwarancją całkowitej identyfikacji zespołu w prowadzeniu i rozwiązywaniu spraw tych Klientów, którzy oczekują i wymagają szczególnego aranżowania obsługi brokerskiej.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.