Osiągnięcia brokerów IND

  • współtwórcy i animatorzy procedur brokerskich
  • autorzy jednych z pierwszych w kraju profesjonalnych programów ubezpieczeniowych dla wielu gałęzi gospodarki
  • pierwszy, wdrożony kompleksowy program ubezpieczeniowy oparty na jawnej umowie koasekuracyjnej w systemie "lidera"
  • opracowany i wdrożony standard umowy generalnej dla dużych, ryzyk przemysłowych oparty na "repair replacement clause", którym umożliwił uzyskiwanie ochrony według ówczesnych standardów światowych z uwzględnieniem realiów polskiej gospodarki
  • autorzy zintegrowanych programów ubezpieczeniowych opartych  na polisach skonsolidowanych dla Klientów o strukturze wielooddziałowej, grup, holdingów itp.

Ponadto nasza kadra przez cały okres aktywności zawodowej stale podnosi swoje kwalifikacje. Uczestniczyliśmy w wielu szkoleniach kursach i seminariach krajowych i zagranicznych.

Kadra IND to twórcy rynku brokerskiego w Polsce. Nasze osiągnięcia wielokrotnie były wyznacznikiem standardów rynku ubezpieczeniowego.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.