Firma

Firma IND Partnerzy powstała w 2008 roku w odpowiedzi na zmieniające się potrzeby i oczekiwania rynku. Kilkunastoletnie doświadczenia członków naszego zespołu wyniesione z pracy w krajowych i międzynarodowych firmach brokerskich  pozwoliły nam na podjęcie kolejnego wyzwania i zaoferowania nowej jakości w sektorze usług brokerskich.

Ambicją IND jest zapewnienie najwyższej jakości obsługi na każdym etapie współpracy. Dlatego praca naszego zespołu zogniskowana jest na opracowywaniu, wdrażaniu i zarządzaniu programami ubezpieczeniowymi. Natomiast zagadnienia wymagające wysokiego stopnia specjalizacji realizujemy poprzez naszych Partnerów – najwyższej klasy specjalistów w danej dziedzinie.

IND Partnerzy to niezależny broker ubezpieczeniowy oferujący swoim Klientom elitarny serwis brokerski oparty na wieloletnim doświadczeniu członków zespołu.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.