Formy wynagrodzenia

Jesteśmy otwarci, co do zasad i sposobu wynagradzania. Standardowe wynagrodzenie brokera stanowi prowizja wypłacana przez Zakład Ubezpieczeń. Istnieje również możliwość wynagradzania brokera bezpośrednio przez Klienta (tzw. „fee“) oraz system mieszany, kiedy wynagrodzenie składa się z prowizji i fee.

  • broker ubezpieczeniowy
    prowizja lub płatność przez Klienta (fee) lub system mieszany
  • konsultant w dziedzinie zarządzania ryzykiem
    fee płatne przez Klienta lub fee i część prowizji brokera  obsługującego Klienta

W każdym wypadku gotowi jesteśmy do stworzenia harmonogramu określającego zakres i terminy wykonywanych przez nas prac z wyłączeniem zdarzeń szkodowych, które podlegają odrębnym, ustalanym z Klientem i Zakładem Ubezpieczeń procedurom.

Reputację IND budujemy jakością serwisu brokerskiego, który jest modyfikowany wraz z rozwijającym się rynkiem ubezpieczeniowym.

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.